Urban Hip-hop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urban Hip-hop

Dobrodosli na forum Urbane generacije
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Patike

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
cyberjack




Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.01.2008

Patike Empty
PočaljiNaslov: Patike   Patike Icon_minitimeUto Jan 22, 2008 10:52 pm

Mislim da sam vecinu objasnio u temi "Ukratko". Znaci ima proizvodjaca i sve je to visoki kvalitet. Svaki proizvodjac trazi nove tehnologije kako bi njihove patike bile bolje i izdrzljivije. Znaci pravljene su da izdrze velike napore i ostecenja od voznje skejta tako da ako ne vozite trajace vam 15 godina Very Happy. Svaka kompanija proizvodi modele patika, svaki ima svoje ime i svoje tehnicke specifikacije. Ima onih boljih, ima losijih patika tj onih samo za "modu" i "setanje" ali svakome dobro stoje. bilo da ste musko ili zensko, da se oblacite usko ili siroko, na sorcu, u gacama, u pantalonama, svima dobro stoje.

Nego da ne kenjam evo sad cu da uradim recenzije nekih od patika koje sam imao.

DC Era: Moje prve, voleo sam ih, spolja od braon suedea(posebna izvrnuta koza). Sto se tice voznje, tada sam bio pocetnik pa su mi trajale podosta, nisu imale neki cuhioning posto su bile stari model, djon ode ultra brzo i uskoro se pojavila uobicajena rupa kod palca. suede sam pokidao sto sam sve bolje vozio i jednom kad sam zamalo slomio stopalo u njima resio sam da ih ostavim na polici jer im je zvanicno dosao kraj.

Emerica Heritic: Kad sam prvi ollie uradio u njima, inzvanredno. Kakv grip jebote, kontrola super, a cushioning na zavidnom nivou. Upijale su padove savrseno. Ali i kod njih ista boljka, djon. Otisao jos brze nego kod DC-ja i kad je jednom pala kisa a moje noge bile zljicka odlucio sam i njih da stavim na policu.

Adio Hamilton: Jos ih imam i rokam u njima. Prvo sto sam primetio je PU insole. Jos tako dobar cuhioning nisam video, svaka cast za Adio. Suede spolja se kida polako sto mi se posebno svidja. Izgledaju super. Vozim trenutko u njima i super su, udobne i kontrola daske je odlicna. Djon super, ni nalik Emerici Heritic i DC Eri. Napreduje industrija jer su ovo novi modeli pa se prave od drugacijih materijala. Preporucujem.

eS Accel: Hteo sam Accel po svaku cenu jer po recima mnogih to su patike koje su stvorene za svakog skejtera. Video sam nebrojeno mnogo proova koji kidaju u njima, tako da sam i ja hteo da nadjem model za sebe. Odusevile su. U pocetku su lose probijale, bile previse krute nekako, stopala su mi se cinila mala pa mi je bilo nezgodno. Al eto jos ih imam i kodaju navidjeno. Lace protection(odbrana za pertle) super sluzi mada ga ne koristim nesto. Super cushioning. Ne svidja mi se boja ali cu ponovo da kupim accel kad ove sjebem od voznje.

DC Pure: Moje patike za pozeraj, u njima me najcesce i vidjate kad sam van skejta. Tehnicki su super, nisu uopste lose, ali im je izgled zato mmmmmm... da odlepis. Lep osecaj u njima, jedina mana je cushioning. SJEBEM BRE SVE PETE U NJIMA. Uzasan cushioning, mogu svaki kamencic da osetim, nema onog udobnog osecaja. Zato mora da uzmem ulozak od starih Emerica pa da stavim u njih da bi mogo da vozim u njima. Suede se polako cepa, al svejedno cuvacu ih za kraj, necu da ih ostecujem previse jos.

Eto tolko od mene... ako vas nesto zanima, cene, gde moz se kupi, i sve to pitajte...
Nazad na vrh Ići dole
Nort

Nort


Broj poruka : 179
Godina : 32
Location : Vranje kurvo
Datum upisa : 24.11.2007

Patike Empty
PočaljiNaslov: Re: Patike   Patike Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 3:28 pm

Ako ima neko neku sliku da baci.
Nazad na vrh Ići dole
cyberjack




Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.01.2008

Patike Empty
PočaljiNaslov: Re: Patike   Patike Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 5:03 pm

Evo moje DC Pure oak/cobblestone/white za "setanje"
Patike PureOakCobblestone_l

Adio Hamilton brown/white u kojima vozim
Patike 508_large

eS Accel black/black/red u kojima takodje vozim
Patike Es-accel-black-red-black


Poslednji izmenio dana Sre Jan 23, 2008 5:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nort

Nort


Broj poruka : 179
Godina : 32
Location : Vranje kurvo
Datum upisa : 24.11.2007

Patike Empty
PočaljiNaslov: Re: Patike   Patike Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 5:05 pm

super su.Mada se meni ove prve vishe svidjaju.
Nazad na vrh Ići dole
cyberjack




Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.01.2008

Patike Empty
PočaljiNaslov: Re: Patike   Patike Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 5:09 pm

moje stare emerica

Patike Emerica-heritic2-bkbkwt
Nazad na vrh Ići dole
Trex017

Trex017


Broj poruka : 39
Godina : 32
Location : Vranje 017
Datum upisa : 24.11.2007

Patike Empty
PočaljiNaslov: Re: Patike   Patike Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 2:17 pm

Kolko kostaju ove tikepa....
Nazad na vrh Ići dole
cyberjack




Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.01.2008

Patike Empty
PočaljiNaslov: Re: Patike   Patike Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 10:45 pm

zavisi od modela i marke, DC Pure sam platio oko 7000, eS Accel oko 5500 (one su jeftine a dobre), Adio Hamilton oko 6000, a ostale se ne secam... jbg skejt je skup sport...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Patike Empty
PočaljiNaslov: Re: Patike   Patike Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Patike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Urban Hip-hop :: Hip-Hop Elementi :: Skating-
Skoči na: