Urban Hip-hop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Urban Hip-hop

Dobrodosli na forum Urbane generacije
 
PrijemPortalliTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Elder Scrolls Series

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Dracula

Dracula


Broj poruka : 50
Godina : 32
Location : Net
Datum upisa : 27.11.2007

Elder Scrolls Series Empty
PočaljiNaslov: Elder Scrolls Series   Elder Scrolls Series Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 7:43 pm

Pod Elder Scrolls spadaju
Elder Scrolls I: Arena (neverujem da je neko igrao igrica je za dos,ali ipak bila je hit svog vremena i prvi RPG na svetu)
Elder Scrolls II: Daggerfall(takodje za dos,i isto dobitnik mnogih nagrada)
Elder Scrolls III: Morrowind(ovo je novija igrica,ako tako moze da se kaze ona je iz 2002/2003,i dobitnik je nagrade za igricu godine dve godine za redom,prvo kao Morrowind,a onda i sa expanzijama Bloodmoon i Tribunal)
I naravno Elder Scrolls IV: Oblivion sa expanzijom Shivering Isles(Oblivion je igrica godine 2006,a expanzija 2007,Oblivion je po meni,ustvari ne samo po meni nego i po svim svetskim casopisima za igrice najbolja RPG igrica IKAD napravljena,a dobitnik je i mnogih nagrada,a proglasen je za najbolju igricu za PC,XBox i PlayStation,skoro je proglasena za najbolju igricu za next generation konzolu PS 3
Igrice su zakon jer neko igrao?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gameflood.com
Nort

Nort


Broj poruka : 179
Godina : 32
Location : Vranje kurvo
Datum upisa : 24.11.2007

Elder Scrolls Series Empty
PočaljiNaslov: Re: Elder Scrolls Series   Elder Scrolls Series Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 7:46 pm

kad bi mogli da okacite i neke linkove za download.Bilo bi cool.To se tice za sve igrice.
Nazad na vrh Ići dole
Dracula

Dracula


Broj poruka : 50
Godina : 32
Location : Net
Datum upisa : 27.11.2007

Elder Scrolls Series Empty
PočaljiNaslov: Re: Elder Scrolls Series   Elder Scrolls Series Icon_minitimePon Jan 14, 2008 6:05 pm

Da ali ceci ja ne skidam igrice od net mrzi me nekad,jer ako ih skidas normalno mora da skines 100 fajla za igricu,a preko torent se jedva skida,ceo dan da ga ostavis,uvece jedva nesto ce se skine,tako da mi je lakse da odem i kupim igricu za 50 din nego da skidam,ali ako neko ima link nek stavi za one koje ne mrzi da skidaju...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gameflood.com
Nort

Nort


Broj poruka : 179
Godina : 32
Location : Vranje kurvo
Datum upisa : 24.11.2007

Elder Scrolls Series Empty
PočaljiNaslov: Re: Elder Scrolls Series   Elder Scrolls Series Icon_minitimePon Jan 14, 2008 6:32 pm

Oke ali u svakom sluchaju neko ima i licencu za rapid pa ako naidjete na linkove ubacite i to.
Nazad na vrh Ići dole
Dracula

Dracula


Broj poruka : 50
Godina : 32
Location : Net
Datum upisa : 27.11.2007

Elder Scrolls Series Empty
PočaljiNaslov: Re: Elder Scrolls Series   Elder Scrolls Series Icon_minitimeUto Jan 15, 2008 6:27 pm

kk
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gameflood.com
Sponsored content





Elder Scrolls Series Empty
PočaljiNaslov: Re: Elder Scrolls Series   Elder Scrolls Series Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Elder Scrolls Series
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NFS Series

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Urban Hip-hop :: Opushtanje :: PC Games i aplikacije-
Skoči na: